Pár řádků o mně?  Tak to je opravdu oříšek…

Abych byla upřímná, napsat článek o sobě, je pro mne velká výzva. Když tak přemýšlím nad svou cestou životem, která mne přivedla až k lásce k esencím a jejich využívání v pomoci dalším lidem v emočně náročných obdobích a situacích, bude nejlepší, když vám popíšu celou svou cestu…

Jaká byla má cesta za sebepoznáním a objevením daru v podobě esencí, které zapadly do mé skládanky života líp, než jsem si dovedla kdy vysnít…?


Narodila jsem se do rodiny s dvěma o víc než 10 let staršími sourozenci, do malé vesničky v jižních Čechách, kde jsem do 15 let trávila většinu času. Když jsem v deváté třídě musela vyřešit co dál, neměla jsem absolutní představu ani plány, co studovat nebo jakým směrem jít. Měla jsem jen spoustu strachů uvnitř sebe, někam se vydat, vykročit…

Nakonec moje cesta vedla na Střední průmyslovou školu. Čtyři roky jsem strávila na škole s internátním ubytováním, což teď vnímám jako skvělé 4 roky – nejen proto, že jsem se osamostatnila a začala více rozhodovat sama za sebe, ale i k nalezení nových přátel, zážitků, zkušeností. Tím pro mne ale strojařina skončila. Po škole jsem se na pár let stala obchodnicí – prodej mobilních telefonů, oblečení, nábytku což přineslo do mého života důležité zkušenosti – hlavně v oblasti komunikace se zákazníky a odhadnout, co který člověk potřebuje.

Láska umí víc než strach, nechce nic a nabízí vše…

V roce 2011 pro mne nastala nová životní zkušenost, a to, že jsem se stala maminkou.

Narodila se mi dcera Gabriela a já se stala ze dne na den (tak jako většina z nás) maminkou na víc než plný úvazek. A proč víc než na plný úvazek? Protože tam nastal  můj zlomový okamžik.

Započala se má transformace snad na všech úrovních, skrz vztahové nedorozumění….s mužem, posléze s dcerou a ostatními blízkými. Kladla jsem si otázku: „Co teď?“ První odpověď byla: „no nic, muž se musí změnit a dcerku si taky vychovám tak, aby nám to klapalo.“ Hmmm ejhle… „NE. NE? Takhle ne,“ ukázal mi život. Tak co teď? Došlo mi to. Došlo mi, že se musím změnit já, ne oni…. Pochopila jsem, že cesta vede jinudy: „Vydej se na svou cestu a ostatní se přidají“…

V mateřství jsem se našla a myslela, že to je ten můj životní plán. Plán být matkou. Dělala jsem vše pro svou dceru, svého muže až do vyčerpání. Kdy jsem postupně začala chápat, že první je potřebné sebenaplnění a pak teprve ostatních. Od roku 2014 jsem tedy začala šlapat svou cestičku a díky mým učitelům se na ní dobře orientuji.

Přihlásila jsem se na 3leté studium Homeoterapie, odkud přicházelo mnoho informací, se kterými souzním a dávají v mém životě velký smysl.

V roce 2017 jsem podpořila terapeutickou cestu skrz učení Blanky Chakoshpour Terapie Duše. BACHOVY ESENCE podporovaly mé kroky uživatele ještě před nástupem na Homeopatii, kde jsem se s nimi setkala poprvé jako student. Druhé studium jsem absolvovala v roce 2020 Martiny Taubrové 38 esencí Dr. Bacha, kde jsem se jen ubezpečila, že jejich využití plně chápu a mohu tak pomáhat dále sobě, rodině i ostatním.

Po studiu přišel další zásadní milník a to narození druhé dcerky Tamary a nástup Gábinky na domácí výuku. Nazvala bych to škola životem. Být učitelem i rodinným příslušníkem :-D, to je za mne hodně důležitá část našeho žití, mnohdy opomíjená. I toto byla velká zkouška, nejen pro můj osobní rozvoj…

O rok později nastal čas spojení s něčím, co jsem zprvu nechápala.

Paní Miloslava Chýlková při masáži mého těla zmínila láskyplnou civilizaci, odkud pocházím. Proč Vám o tom píši… to především k vysvětlení úvodní fotky na tomto webu. Na obraze je totiž můj dávný domov Lemurie, se kterým se propojuji, vnímám jeho léčebné účinky na mě a ostatních, co se s obrazem setkají. Odtud také pramení můj název webu, protože Lemuřané byli harmonické mírumilovné bytosti s otevřeným srdcem, které jim dovolovalo vyjadřovat bezpodmínečnou lásku k Božství a všemu stvoření. LÁSKA UMÍ VÍC než strach, nechce nic a nabízí vše. 

A jak vypadá moje cesta dnes?

Přišli další učitelé, komunikuji s květy rostlin, a díky nim vznikly mé vlastní keřové esence.

Velkou část na všem, co a jak žiji má moje rodina, jak říkám, dcerky i manžel jsou pro mne učiteli s velkým U.

Vlastně mám pocit, že díky nim jsem se ve svém životě nejvíce naučila. Je pro mne důležité žít láskyplné, spokojené vztahy a pro to dělám maximum. Pokud se někdy stane, že ze své cesty sejdu, moji milý mě nějakou potřebnou vztahovou lekcí navedou zpět. Díky tomu dokážu i já, pomoci Vám. Rozklíčovat tam, kam vás vaše vztahové nesnáze vedou na cestě za sebou samým.

A s čím nyní mohu pomoci a jakým způsobem?

Ráda vás provedu spolu s BACHOVÝMI, KEŘOVÝMI esencemi vašimi EMOCEMI vaší cestou k ROVNOVÁZE, k vnitřnímu SVĚTLU, TVOŘIVOSTI, DŮVĚŘE, NASLOUCHÁNÍ, HOJNOSTI k pochopení a přijetí v JEDNOTĚ sebe sama…

Miluju svůj život, rodinu, své poslání, které jsem objevila skrze dary přírody…
A také ruční práce, při kterých relaxuji a dobíjím baterie.

Mým velkým koníčkem jsou ruční práce.

Nejraději relaxuji s háčkem v ruce a tvořím. Ať nad nějakou hračkou či čepicí, nově tvořím macramé závěsy se záměrem, který vplétám do uzlíků. O této tvorbě bližší info na FB@magavehandmade.